Wsparcie optymalnej diety dziecka za pomocą mleka Bebiko Junior 4

Jak zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka? Należy mu zapewnić optymalne warunki do rozwoju oraz właściwą, zdrową dietę. Podczas pierwszych lat rozwoju maluchy potrzebują zwiększonych ilości witamin, żelaza, jodu i wapnia. Można je dostarczyć za pomocą mleka modyfikowanego Bebiko Junior 4. Powinno być one podawane dzieciom po osiągnięciu 2. roku życia.

Mleko modyfikowane korzystne dla organizmu

Mleko modyfikowane może wzbudzać ciekawość, ale i obawy związane z wpływem na zdrowie dziecka. Trzeba jednak wyraźnie powiedzieć, że jest to napój, który nie ma żadnych negatywnych skutków dla organizmu. Celem modyfikacji mleka krowiego jest dostarczenie większej ilości wartości odżywczych tak, aby wesprzeć naturalny proces rozwoju malucha. Mleko Bebiko Junior 4 jest w pełni bezpieczne i dostarcza składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu dzieci w wieku 2 lat.

Duża ilość niezbędnych witamin i minerałów

Dzieci potrzebują od 4 do 6 razy więcej żelaza, wapnia i witaminy D niż osoby dorosłe. Nie każdy jest świadomy tak dużych różnic w zapotrzebowaniu minerałów, dlatego producenci mleka modyfikowanego zwracają na to szczególną uwagę w materiałach reklamowych. W przypadku mleka Bebiko Junior 4 większość dziennego zapotrzebowania na wymienione składniki można osiągnąć po wypiciu 2 kubków gotowej mieszanki. Jest to produkt, który zwykle smakuje maluchom, co ułatwia utrzymanie zdrowego stylu odżywania w domu rodzinnym.

Tylko naturalne składniki korzystne dla zdrowia

Wysoka jakość składników mleka powoduje, że picie mleka Bebiko Junior 4 stanowi doskonałe wsparcie dla rozwoju orgazmu dziecka, w tym układu odpornościowego, kości, zębów, mózgu i tkanki nerwowej. Warto dodać, że Bebiko nie zawiera wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników i konserwantów, a także oleju palmowego, który mógłby się przyczyniać do zwiększenia poziomu cholesterolu.

Zalety mleka modyfikowanego Bebiko Junior 4 sprawiają, że należy je polecić wszystkim rodzicom dzieci po ukończeniu 2. roku życia. Uzupełniając dietę w ten sposób, można zadbać o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych bez ponoszenia nadmiernych wydatków.