Dlaczego warto zacząć stosować mleko Bebiko Junior 3 po pierwszych urodzinach dziecka?

Dlaczego warto zacząć stosować mleko Bebiko Junior 3 po pierwszych urodzinach dziecka?

Rozwój organizmu każdego dziecka wymaga dużego wysiłku. Niezależnie od warunków stworzonych przez opiekunów, maluch ma duże potrzeby, które powinna zaspokoić codzienne dieta. Po pierwszych urodzinach dzieci są coraz bardziej aktywne i potrzebują energii, aby poznawać świat. Młody organizm nie jest jednak przystosowany, aby spożywać te same produkty, co osoby dorosłe. Dlatego należy wprowadzić do jadłospisu mleko takie jak Bebiko Junior 3. Jest to doskonała odpowiedź na coraz większe potrzeby malucha.

Pomoc w rozwoju organizmu dziecka

Dziecko nieustannie poznaje świat i rozwija zarówno umiejętności manualne, jak i wrażliwość na otaczającą go rzeczywistość. We wczesnym dzieciństwie trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, że maluchy potrzebują zwiększoną ilość witamin, wapnia i żelaza. W porównaniu do organizmu osoby dorosłej należy dostarczać od 4 do 6 razy więcej tych substancji, aby zaspokoić potrzeby dziecka. Dużą ilość tych składników zawiera mleko modyfikowane Bebiko Junior 3. Dzięki niemu można łatwo utrzymać prawidłowo zbilansowaną dietę malucha przez długi czas.

 

Mleko modyfikowane na miarę potrzeb

Osoby mało zaznajomione z tematem żywienia dzieci mogą mieć obawy ze względu na używane określenie mleka modyfikowanego. Nie są to jednak zmiany wywołujące negatywne konsekwencje dla organizmu dziecka. Wręcz odwrotnie, receptura mleka Bebiko Junior 3 jest dostosowana do szczególnych potrzeb dziecka i ma zwiększoną ilość składników wpływających pozytywnie, między innymi, na układ odpornościowy. 

Pozytywny wpływ na zdrowie na co dzień

Przygotowując posiłek dla dziecka, zawsze należy weryfikować skład produktów, zwłaszcza pod względem obecności sztucznych barwników i konserwantów. Mleko Bebiko super promocje Junior 3 nie zawiera tego rodzaju groźnych substancji, dlatego można je podawać bezpiecznie maluchom. Dietę warto uzupełnić o inne produkty mleczne takie jak serki, jogurty czy kefiry. Dzięki temu będziemy wpływać pozytywnie na prawidłowy wzrost kości i ogólny stan organizmu dziecka.